Previous
Next
VEFKLER & DUALAR
HIZLI MENÜ

La Mevcudadi İlallah...

Bioenerji Nedir ?

Bioenerji Nedir ?

 

Bioenerji, tüm fiziksel bedenin ürettiği enerjinin dengelenmesi ve rahatsızlıklara sebep olan negatif enerjilerden arındırılmasıdır. Fiziksel bedenin tüm organlarının enerji seviyelerinin yükseltilmesi bağışıklık sistemi ve tüm hücrelerin güçlenmesini sağlamaktadır.

     Bioenerji, insanda ve kainatta bulunan ilahi enerjinin hiç bir yardımcı alet veya temas olmadan bir başka bedene aktarılmasıdır. Fiziksel bedendeki enerjiyi dengeleyen, onarılmasını sağlayan ve  yan etkisi olmayan bir uygulamadır. Bir bioenerji uzmanı size enerji vererek asla zarar veremez.

     Bionenerji frekansları dünyanın önde gelen ülkelerinde Rusya, amerika, azerbeycan, isviçre, almanya ülkelerinde doktor ve tıbbi araştırmacıları tarafından incelenmiş ve kanıtlanmıştır. Teknolojik olarak kirlian isimli görüntüleme cihazlarıda insan vücudundaki enerji çakralarını ve aurayı görüntülemektedir.

     Dünya hayatın da girdiğimiz her mücadele de, hem iş hayatında hem de özel yaşantımızda güçlü, savaşçı, dinamik ve girişimciliği yükseltmek için bioenerji desteği yaşamınız da bir çok eksikliği giderecek ve sizi her alanda zirveye taşıyacaktır.

     Fizikbedenimiz ve Sinir sistemimiz, doğadaki enerji dengesine uyum gösterecek şekilde programlanmıştır. Dengemizin bozulmaması için irademizin dışında reaksiyonlar gösterebilmektedir. Maalesef, bulunduğumuz ortam (hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı elektromanyetik dalgalar, ozon tabakasının delinmesi vs.) yaşam tarzımız (aşırı stres, dengesiz beslenme, spor yapamama) ve öfke, korku, üzüntü gibi duyguları içimizde bastırmamız, enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir. Bu aşamada; bedenimizin dili olan ağrı, uykusuzluk, çarpıntı, terleme, daralma, sinirlilik, yorgunluk, isteksizlik, iktidarsızlık gibi şikayetler belirmeye başlar. Meydana gelen bu rahatsızlıkların ana nedeni, vücudumuzdaki bioenerji dengesinin bozulmasıdır.

Bioenerji'nin Genel Faydaları :

          1- Bağışıklık sistemini güçlendirir
          2- Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır
          3- Metobolizmayı hızlandırır
          4- Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır
          5- Ruhsal ve zihinsel dururmu düzenler
          6- Her türlü ağrılarda etkilidir

          7- Bir çok rahatsızlıkta tamamlayıcı onarım sağlar

          8- Vücudun bozulan fonksiyonlarını düzenler

          9- Vücudun dengesini sağlar

          10- Modern tıb ile birlikte de kullanılabilir.
          11- Astım ve Koah gibi nefes darlığına iyi gelir.
          12- Eklem yeri ağrılarına sıvı oluşumuna yardımcı olur.
          13- Ve tecrübe edilmiş bir çok faydası bulunmaktadır.

     Bionerji seansı sonucunda çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, multiple skleroz (MS), epilepsi, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, diyabet, kısmi felç, depresyon, pankreas, böbrek, bel ve boyun fıtığı, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.     

     Günümüzde Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, hastanelerde, tıp fakültelerinde (bioenerji kürsülerinde), enstitülerde bioenerji uygulanmakta ve eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta. Artık ABD’ de ünlü cerrahlar programa koydukları çok ağır ve kritik ameliyatlardan önce, hastalarının en az bir hafta bioenerji seansı almalarını sağlamakta ; böylece yapılacak olan operasyonun GÜÇLENDİRİLMİŞ BİR VÜCUTLA cereyan etmesini ve başarının garantilenmesini temin etmek yoluna gitmektedirler. Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan ünlü kalp cerrahımız sayın Prof. Dr. Mehmet Öz,  görev yaptığı Columbia Presbyterian Tıp Merkezi' nde Batı tıbbıyla  (Alopatiyle) Doğu tıbbını birleştirerek bioenerji ile şifada yeni bir ufuk açmıştır. (" Şifayı Yüreğinde Ara ", Altın Kitaplar, 1999) Bu kitapta Sayın Prof. Dr. Öz ABD hastanelerinde yaklaşık olarak 30.000 bioenerjistin, diğer branş hekimleriyle birlikte çalıştığını, ameliyatlara hasta başında iştirak ettiklerini bildirmektedir. Yine aynı eserde batı avrupa devletlerinde 17.000, İngiltere’ de de yaklaşık 8.000 bioenerjistin hastanelerde görev yaptıkları yazılmıştır. Böylece bioenerji ile yeni bir boyut, yeni bir ufuk açılmıştır.

 

     Amerika Birleşik Devletlerinde, toplumun %40'ı alternatif tıp'a ( Bioenerji uygulamasına ) başvurmaktadır. Bu alanda harcanılan para 34 milyar dolardır. Bu yatırımın dışında kalan sağlık kuruluşları, yeni üniteler oluşturarak, hastalarına alternatif tıp yöntemlerini sunmaktadır.

       Artık kirlian fotoğraf tekniği ile labaratuar incelemelerinde insan enerjisini, çakraları, aurayı ve hastalıklı organları tespit edilebilmektedir. Sadece 2 dakikalık bir seans sonrası kişinin aurasındaki değişim şaşırtıcı derecede olumludur. Ve bir çok doktorlarda hastalarında bioenerji uygulamaktadır.