01

Fikir Alış Verişi ve Sohbet

Kimseyle paylaşamadığınız, paylaşsanız dahi anlaşılamayacağınız ve sizi sıkan konular hakkında sohbet'e davet ediyorum. Kendinizle yeniden tanışmanız konusunda destek verebilirim. Aradığın kim? Yolculuğun nereye? En uzun yolculuk kendinden kendine olandır....

02

Okült Meseleler

Gizemli yerler mekanlar konusunda rehberlik edebilir ve size bu durumlardan kurtulmanız konusunda danışmanlık verebiliriz.

03

Web Sitesi Kurulumu

Tasarımını ve kodlamasını yaptırdığınız bir web sitesinin server kurulumlarını yapabiliriz. Web sitesi geliştirme ve tasarımda değişim ve gelişim sağlayabiliriz. Dilerseniz firmanıza ait server kurulumları, dilerseniz kendi serverlarımızda sizleri barındırabiliriz. Web sitesi tasarımı, yapımı, kodlaması ve barındırma ihtiyaçlarınıza danışmanlık verebiliriz.

Services image

04

Excel Geliştirme

İş hayatınızda Excel ve Excel VBA kodlamalarıyla işinizi geliştirebiliriz. Satınalma Listelerinizdeki tüm ürünleri tek tuşla tüm tedarikçilerinize mail olarak gönderip fiyat isteğinde bulunabilirsiniz. Departmanlarınızın ihtiyaçlarına özel yaptığımız kodlamalarla daha verimli ve zamandan tasarruflu hale getirebilirsiniz.

05

Takım Ruhu

Çalışma Hayatında Liderlik ve Takım Çalışmasını aktive edip başarı oranını ve hedefleri arttırıyoruz.

06

Ruhsal İyileşme

İnsanlardan aldığı yaralar sonucu duygularını, inançlarını ve güvenini kaybetmiş insanların tekrar inanması ve tekrar güçlenip ayağa kalkması için ruhsal ve enerjisel çalışmalar yapıyoruz.

Telefon Whatsapp